![Άσκηση και Περιφερειακή Αγγειακή Νόσος (ΠΑΝ)2nd Athens Cardiovascular & Thoracic SymposiumΆσκηση και Περιφερειακή Αγγειακή Νόσος (ΠΑΝ)](https://apapageorgiou.gr/wp-content/plugins/wp-event-manager/assets/images/wpem-placeholder-wide.jpg)
Άσκηση και Περιφερειακή Αγγειακή Νόσος (ΠΑΝ)2nd Athens Cardiovascular & Thoracic SymposiumΆσκηση και Περιφερειακή Αγγειακή Νόσος (ΠΑΝ)
ανά
39 39 people viewed this event.
Το 2nd Athens CardioVascular & Thoracic Symposium πραγματοποιήθηκε στην Αθήνα 8 & 9 Νοεμβρίου 2019, στο ξενοδοχείο Divani Caravel Hotel. Το Athens Cardiovascular Symposium 2019 είναι ένα συμπόσιο όπου οι καρδιοαγγειακές παθήσεις προσεγγίζονται από ομάδα πολλαπλών ειδικοτήτων.
Ο Αγγειοχειρουργός Παπαγεωργίου Ν. Αντώνιος συμμετείχε στο παραπάνω συνέδριο το Σάββατο 9 Νοεμβρίου ως Πρόεδρος σε στρογγυλή τράπεζα στην 9η συνεδρίαση με θέμα «Special Lectures».